Egyéb hírek - 2017. március 29, szerda

45. Medikus Kupa - április 7-9.

Idén Pécs rendezi a 45. Medikus Kupát, amelyen további sikerekkel szeretnék erősíteni a sportnak azt a közösségformáló erejét, ami elősegítheti a hallgatók helytállását a tanulásban, és a munka területén is. Az ÁOK hallgatói a női-férfi kézilabda, kosárlabda, röplabda, vízilabda és férfi kispályás labdarúgás sportágakban küzdenek meg a társegyetemek sportolóival.

A rendezvény immár 1972 óta hagyomány, minden évben más városban gyűlnek össze a négy orvosi egyetem hallgatói, hogy összemérjék erejüket. Egy hétvégén át egy célért küzdenek: a kupa elhódításáért. Négy helyszín, negyven mérkőzés, közel négyszáz sportoló, több ezer szurkoló, hatalmas küzdelem, fergeteges hangulat, sok ismerős arc, no meg óriási bulik - ez vár most is a résztvevőkre.