Pályázati hírek - 2015. szeptember 21, hétfő

Előadás a Marie Curie Akciók (FP7) és Marie Sklodowska-Curie Akciók (H2020) egyéni ösztöndíjainak menedzseléséről - HELYSZÍNMÓDOSÍTÁS!

Tisztelt Kollégák!

Örömmel értesítjük Önöket arról, hogy 2015. szeptember 30-án, szerdán délelőtt 11.00 órától 12.30-ig az Európai Bizottság Kutatási Végrehajtó Ügynökségének (European Commission, Research Executive Agency, REA) két munkatársa előadást tart egyetemünkön, amelyre ezennel szeretettel meghívjuk. Az előadás a Marie Curie Akciók (FP7) és Marie Sklodowska-Curie Akciók (H2020) egyéni ösztöndíjainak jogi, pénzügyi és adminisztratív menedzselését fogja körüljárni.

Az előadás nyelve angol. Részvételi szándékát kérjük, e-mailben jelezze.

ÚJ HELYSZÍN!

Szerettel várjuk szeptember 30-án, 11 órakor a Nádor u. 9. szám alatt lévő Faculty Tower, AUDITORIUM előadóteremben! Részletek a mellékelt poszteren.

KOVÁCS NOÉMI

European Cooperation Projects Officer

Academic Cooperation and Research Support Office

---------------------------------------------------------------------------------------