Sajtószoba - 2015. március 12, csütörtök

Sokan, sokat tettek a mecseki erdők tisztaságáért

Új Dunántúli Napló - 2015-03-12 - 4. oldal

Március 7-én, a gyönyörű, napsütötte márciusi délelőttön közel száz természetbarát gyülekezett, hogy tisztábbá tegyék városunk ékességét, a Mecseki parkerdőt. A BIOKOM Parkerdő részlegének vezetője zsákokkal, védőkesztyűkkel, térképekkel látta el az önkénteseket.
A szervezett természetjárók, a Mediterrán Gyaloglóklub, a Pécsi Testnevelési és Természetbarát Egyesület, a Dráva Természetjáró és Sport Egyesület, az Erdőmentők, a Kulturált Állattartók Klubjának tagjain kívül a Siklósi Városi Ügyészség, a Pécsi Tudományegyetem orvosai, gazdasági vezetői, hallgatói, továbbá nyugdíjasok, tapasztalt idősek és nagy számban fiatalok - óvódás kortól középiskolásig - gyűjtötték az erdőkbe került hulladékot.