Egyéb hírek - 2013. június 11, kedd

Új lehetőségek a molekuláris képalkotás területén: a sejtektől a szöveteken át az élő állatokig/Meghívó

A Pécsi Tudományegyetem és a Per-Form Hungária Kft. közös szervezésében 2013. június 24-25-én két napos szimpózium kerül megrendezésre a Szentágothai János Kutatóközpontban.

A résztvevők megismerhetik a Perkinelmer cég legmodernebb sejtes képalkotó és elemzőrendszereit, a legmodernebb mélyszöveti vizsgálatokra is alkalmas élőállat-képalkotó rendszereket, valamint bemutatásra kerül egy különleges szöveti képalkotó technika, a „Spectral Unmixing”.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékát kérjük Ádám Józsefnek, az adam.jozsef@per-form.hu email-címre jelezni 2013. június 17-ig.

Szeretettel várjuk a rendezvényre!

Prágay-Szabó Orsolya
projektmenedzser

Rektori Hivatal
Pályázati és Innovációs Igazgatóság
Pályázati Koordinációs Osztály
7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.
Tel: 72/501-500 / 12288 * Mobil: 30/288-7039
Web: http://pii.pte.hu