Egyéb hírek - 2020. február 27, csütörtök

Semmelweis 250 Clinical Conference - március 9-10. - ELHALASZTVA

A Semmelweis 250 Klinikai Konferencia a Semmelweis Egyetem alapításának 250. évfordulója alkalmából szervezett programsorozat egyik kiemelt eseménye, amelyre a Semmelweis Egyetem Elméleti Orvostudományi Központjában kerül sor. A március 9-10-ére tervezett rendezvényt a koronavírus járvány miatt későbbi időpontra halasztotta az egyetem rektora.

------------------------

Eredeti felhívás

A Semmelweis Egyetem alapításának 250. jubileuma alkalmából nagyszabású nemzetközi klinikai konferenciát szervez, melyre 2020. március 9-10. között kerül sor a Semmelweis Egyetem Elméleti Orvostudományi Központjában.

Ez az első olyan nemzetközi szakmai konferencia, amely a Semmelweis Egyetem klinikai tevékenységét komplexitásában mutatja be és multidiszciplináris áttekintést nyújt a klinikai orvostudomány különböző területein végbemenő innovációkról, fejlődési irányokról, több, mint 20 szakterületet felölelve, 80 hazai és külföldi neves előadó tolmácsolásában.

A rendezvény nyelve a külföldi előadókra és résztvevőkre tekintettel angol.

Regisztráció és további információ: